- 26 Δεκεμβρίου 2014
- Προηγούμενες Εκδηλώσεις
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
Πρωτοχρονιάτικη πίτα 2010
Δημοσιέυθηκε 14 Αυγούστου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Πρωτοχρονιάτικη πίττα 2010 Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στο Σύλλογο κόψαμε την Πρωτοχρονιάτικη πίττα μας. Η εκδήλωση έγινε στο Κ.Υ. Χαλανδρίτσας παρουσία Ιερέων –Η ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ. Ενημερωτική Εκδήλωση στο ΚΥ Χαλανδρίτσας με συνδιοργανωτές τον Ιατρικό Σύλλογο Πατρών, τον Δήμο Ερυμάνθου & το ΚΥ Χαλανδρίτσας 26 Μαρτίου 2017
Δημοσιέυθηκε 7 Ιουλίου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Η Υγεία στην Ύπαιθρο Η «Υγεία στην Ύπαιθρο» ήταν το αντικείμενο ευρείας συζήτησης, που έλαβε χώρα στο Κέντρο Υγείας Χαλανδρίτσας, την Κυριακή 26 Μαρτίου, ενώπιον