- 12 Φεβρουαρίου 2015
- Προηγούμενες Εκδηλώσεις
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
Ιερά Παράκληση στον ιστορικό Ναό της Παναγίας της Μέντζενας
Δημοσιέυθηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 ~ Κανένα Σχόλιο
Στον αύλειο χώρο του Βυζαντινού Ναού της Παναγίας της Μέντζενας τελέσθηκε για μία χρονιά ακόμη η καθιερωμένη από το Σύλλογο Προστασίας Υγείας & Περιβάλλοντος περιοχήςΚοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας
Δημοσιέυθηκε 24 Ιανουαρίου 2020 ~ Κανένα Σχόλιο
[caption id="attachment_3559" align="aligncenter" width="960"] Άποψη του κοινού.[/caption] Με την παρουσία πολλών μελών και φίλων του Συλλόγου, καθώς και φορέων την Κυριακή 19 Ιανουαρίου