- 30 Νοεμβρίου 2017
- Προηγούμενες Εκδηλώσεις / Υγεία
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
Κοπής Πίτας 2014
Δημοσιέυθηκε 14 Αυγούστου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Με επιτυχία διεξήχθησαν οι εργασίες της Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος της περιοχής του Κέντρου Υγείας Χαλανδρίτσας καθώς και τηςΟι ασθένειες του ελαιοκάρπου
Δημοσιέυθηκε 10 Απριλίου 2019 ~ Κανένα Σχόλιο
[caption id="attachment_3206" align="alignright" width="342"] Από αριστερά οι κκ. Παν. Θεοδωρόπουλος, Αθ. Καρπής και Β. Κοτσώνης[/caption] [caption id="attachment_3207" align="alignleft" width="356"] Από αριστερά οι κκ. Παν.